بنیان دیدبان هوشمند

منتشر شده در

مدیر عامل : وحید افراسیابی

زمینه فعالیت :

ایده محوری : راهکاری جامع است که با استفاده از درگاه های ارتباطی مختلف مانند وب و دستگاه های هوشمند نظیر تلفن همراه و تبلت و استفاده از روش جمع سپاری، به سازمان کمک می کند تا بتواند بازخوردگیری و نظارت بر خدمات، کالاها ارائه شده، منابع انسانی، دارایی های فیزیکی و دارایی های فرایندی را بسیار سریع تر، دقیق تر و کم هزینه تر از گذشته به انجام رساند و بستری برای تحقق مسئولیت های اجتماعی فراهم کند.

درباره واحد

ایجاد بستری نوین، هوشمند و کاربرپسند مبتنی بر تلفن های همراه برای تحقق مسئولیت اجتماعی شهروندان، مردم و مشتریان با استفاده از رویکرد جمع سپاری فرایند نظارت بر خدمات، کارکنان، دارائی ها و محصولات مرتبط با سازمان های مختلف دولتی و خصوصی می باشد که با استفاده از آن، تلفن های همراه در دست مردم با کمترین هزینه تبدیل به سامانه نظارتی سازمان های خدمات رسان شود. در سامانه دیدبان امکان ارائه بازخورد گلایه آمیز و یا رضایتمندانه از سوژه های مختلف شامل افراد، اشیاء و اماکن و ارائه نظرات، پیشنهادات و ایده در مورد آنها به آسان ترین روش با اسکن کد QR مخصوص به سوژه مورد نظر و مبتنی بر معیارهای دقیق، به ساده ترین و دقیق ترین شکل مهیا می شود. با استقرار سامانه، ظرفیت عظیم مشارکت شهروندی و نظارت مردمی از بالقوه به بالفعل تبدیل شده و پیامدهای بسیار مبارکی برای سازمان ها و تصمیم گیری و بهبود مستمر آنها به همراه دارد.

محصولات

1- بازخوردگیری از مشتریان سازمانها مبتنی بر معیار و مستند، با هزینه کم، زمان کوتاه، مسیر راحت و داده های دقیق و صحیح از جامعه آماری بزرگ

2- تحلیل و گزارش های آماری و تحلیلی و تلفیقی

3- مشاوره به سازمانها در شناخت نقاط ضعف و انتخاب راه های بهبود مستمرعملکرد و توسعه کسب و کار

4- فراهم نمودن امکان نظارت جمعی برای سازمانها با ارسال فراخوان و استفاده از ظرفیت شبکه دیدبان

5- فراهم نمودن امکان آگاهی بخشی هدفمند و سوژه محور برای سازمانها

6- فراهم نمودن امکان تبلیغات سوژه محور برای سازمانها

اطلاعات تماس

آدرس: بلوار آیت ا… سعیدی، خیابان دستغیب، خیابان دوسنگان، پلاک 2، مرکز فناوری های هوشمند شهری، ساختمان پردازش

شماره تماس: 66159376-021

ایمیل: Info@dideban24.net

سایت: www.dideban24.net