فراسوی رشد آرمان زمین (فراز)

منتشر شده در
مدیر عامل : علی محمدی

زمینه فعالیت : فناوری اطلاعات و ارتباطات

ایده محوری : توسعه راهکارهای هوشمند کاهش حوادث ترافیکی

درباره واحد

شرکت مهندسی فراسوی رشد آرمان زمین (فراز) با کمک تعدادی از نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در رشته هایی همچون مهندسی ترافیک و مهندسی نرم افزار در مقاطع مختلف تحصیلی و با سوابق تحقیقاتی درخشان، برای کاهش بلندمدت حوادث و تلفات ترافیکی در استان‌های مختلف کشور، برنامه‌ای بلندمدت طراحی نموده که از سوی برخی مسئولین دولتی نیز با استقبال کم‌نظیری مواجه شده است.

در این برنامه 7 مرحله ای ابتدا با ایجاد یک زیرساخت پایگاه داده، متغیرهای اثرگذار بر وقوع حوادث ترافیکی (مبتنی بر آخرین دستاوردهای مهندسی ایمنی در جهان) با استفاده از شیوه های مختلف برداشت الکترونیکی، ثبت شده و پس از پالایش، با ایجاد برش های با جغرافیای محدودتر، وظایف و مسئولیت های مدیران ترافیک شهری و جاده ای را مشخص می نماید. علاوه بر آن امکان رصد عملکرد مبتنی بر بودجه های تخصیص یافته براساس محدوده های تحت مسئولیت مدیران، نقاط حادثه خیز، خودرو، رانندگان متخلف و … و پایش عملکرد در بازه‌های زمانی مشخص را فراهم می‌نماید. درنهایت در هسته نرم افزاری این برنامه، با ایجاد هوش مصنوعی و تکرار پیوسته و پویای این فرآیند، همگرایی به سمت محیط های با حوادث کمتر در طول زمان افزایش خواهد یافت.

محصولات

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- میدان آزادی- بزرگراه آیت‌الله سعیدی- خیابان شهید دستغیب- کوچه شهید دوسنگانی- مرکز فناوری‌های هوشمند شهری، طبقه اول شهر آینده 1

تماس: 989131438936

ایمیل: faraz.co.ir@gmail.com

سایت: faraz.co.ir