پیشگامان هوش آشا(هویو)

منتشر شده در
مدیر عامل : صادق معصومی سعدی

زمینه فعالیت : مادر و کودک

ایده محوری : پیشنهاد هوشمندانه‌ی اسباب‌بازی

درباره واحد

استارتاپ هویو؛ مرجع تخصصی بازی و سرگرمی، زیر نظر شتاب‌دهنده‌ی دانشگاه صنعتی شریف (سِتاک) شروع به فعالیت کرد. مأموریت هویو همراهی اولیا و کودکان جهت «خرید هوشمندانه‌ی اسباب‌بازی» است. در همین راستا، هویو امکان انجام تست هوش‌های چندگانه‌ی گاردنر را در وبسایت خود فراهم آورده تا با توجه به محتوای هر اسباب‌بازی، کاربران بتوانند اسباب‌بازی مناسب با توانایی فرزند خود را انتخاب نمایند.
در حال حاضر (شهریور ۹۹)، هویو به عنوان یک فروشگاه آنلاین اسباب‌بازی، بازی فکری و کتاب کودک در حال فعالیت می‌باشد که گستره‌ی خدمت‌رسانی‌ای در سراسر کشور دارد. همچنین، خدمت «هویو استار» را ارائه نموده که والدین با تهیه این اشتراک ۶ ماهه و انجام تست هوش اولیه، می‌توانند به مدت ۶ ماه از پیشنهادات و مشاوره‌های قبل از خرید اسباب‌بازی به همراه مزایایی نظیر تخفیف‌های ویژه و ارسال رایگان و… استفاده نمایند.

محصولات

در حال حاضر (شهریور ۹۹) هویو دو خدمت اصلی زیر را ارائه می‌کند:

۱. فروشگاه آنلاین

۲. اشتراک ۶ ماهه‌ی «هویو استار»

فروشگاه آنلاین هویو، شامل نزدیک به ۱۵۰۰ نوع اسباب‌بازی، بازی فکری کودک و بزرگسال، عروسک و کتاب کودک و نوجوان می‌باشد. ارائه خدمات به سرتاسر کشور و محتوای کامل و دقیق برای هر محصول، از ویژگی‌های اصلی این فروشگاه آنلاین می‌باشند.اشتراک ۶ ماهه‌ی «هویو استار» در راستای رفع نیاز ایجاد شناخت از کودک در والدین و برطرف نمودن سردرگمی انتخاب بازی مناسب برای کودکان شکل گرفته است. با تهیه‌ی این اشتراک توسط والدین، بعد از انجام تست هوش‌های چندگانه‌ی گاردنر، نتایج توسط روانشناس تیم تولید و به والدین گزارش می‌شود. همچنین هر ماه کارشناسان تیم زیر نظر روانشناس، محصولاتی را جهت تقویت هوش‌های ضعیف‌تر و جذب هوش‌های قوی‌تر به اولیا پیشنهاد می‌دهند. ارائه‌ی تخفیف‌های ویژه، ارسال رایگان، مشاوره‌های تلفنی ماهانه و… نیز از سایر مزایای این اشتراک می‌باشند.

اطلاعات تماس

نشانی: تهران، اتوبان سعیدی، حد فاصل میدان آزادی و فتح، خیابان دستغیب، نبش خیابان دوسنگانی، ساختمان فناوری‌های هوشمند شهری، طبقه۲ ، فضای کار اختصاصی۲

شماره تماس: ۲۸۴۲۴۰۱۸-۰۲۱ و ۶۶۰۱۴۹۵۱-۰۲۱

یمیل: info@hooyo.ir

وبسایت: https://hooyo.ir