بهسان نانوتک

منتشر شده در

شرکت بهسان نانو تک با نام تجاری بهسان توسط فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه صنعتی شریف تاسیس گردید و فعالیت های خود را در زمینه های مختلف صنعت پوشش های نانو،‌ شامل تولید ملات نانو و رنگ نانو آغاز نمود. به کارگیری دانش روز در تولید انواع پوشش های نانو و همچنین توسعه محصولات، یکی از مهم­ترین اهداف شرکت بهسان نانو تاک بوده است.

شرکت رنگ بهسان، با هدف تولید محصولاتی جدید و کارآمد در عرصه رنگ ها و پوشش ها و با بهره گیری از پشتوانه دانش و تجربه علمی و صنعتی متخصصان و پژوهشگران داخلی، پا به عرصه صنعت کشور گذارده است و درصدد است با استفاده از فناوری نانو، کیفیت انواع پوششهای صنعتی و ساختمانی را به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده و خواص نوین مطابق با سفارش مشتریان در این پوشش ها ایجاد نماید.

شرکت رنگ بهسان، به عنوان اولین شرکت در زمینه تولید رنگ های آبگریز در کشور، تمامی محصولات خود را با استفاده از فناوری نانو به بازار عرضه می نماید و در این راستا از حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف بهره جسته و به عنوان واحد فناور مستقر در مجتمع فناوری های هوشمند شهری، مصمم است با انجام تحقیقات و ارائه راهکارهای مبتنی بر تکنولوژی های نوین روز دنیا، محصولات خود را بر پایه آخرین استانداردها و با بالاترین کیفیت به مشتریان خویش ارائه نماید و دانش نانو را در تولید سطح بالاتری از محصولات به کار گیرد.